Alçıpan Tavan Ustası Modelleri

En Yeni Alçıpan Modelleri Tasarımları

Alçıpan tavan modelleri dekorları, alçıpanla yapılan tavan dekoru çeşitlemelerine verilen addır. Hayal ettiğiniz her şeyin odanızın tavanına yansıtıldığını düşünsenize. Ya da tavana baktığınızda düz beyaz bir zemin yerine bir sanat esrine bakmanın verdiği hazzı.  İşte tam da bu sebeple alçıpan tavan dekorları ev dekorasyonunun önemli bir parçasıdır.

Alçıpan tavan modelleri

Alçıpan asma tavan modellerinde sınırsız bir hayal gücü kullanmaktayız. Hayal ettiğiniz her şeyi tavanınızda görmeniz mümkün. Alçıpan tavan dekorları, alçıpanla yapılan sanat eserleridir. Peki alçıpan nedir? Alçıpan, malzemesi alçı olan iki tarafı kâğıt kaplı olan, düz yüzeye sahip  levhalara verilen addır. İşte bu levhalar kullanılarak tavanlara uygulanan eserlere alçıpan asma tavan denir. Alçıpan tavan dekorları için alçıpanın yanında farklı malzemeler de kullanılabilmektedir. Özellikle spot lambalarla zenginleştirilmiş alçıpan tavan modelleri evinizin havasını değiştirecektir.

Salon alçıpan tavan modelleri

Evlerdeki en özel yerlerden biri salonlardır. Bu sebeple kadınlar salon dekoruna ekstra önem verirler. Salon ev sahibinin misafirlerini ağırladığı ve onun tarzını yansıtan en önemli bölümdür. İşte tam da bu sebeple salon alçıpan tavan modeli seçimi, ev sahipleri için çok önemlidir. Salon için kullanılan alçıpan tavan dekorları salonun dekorasyon stiline göre değişmektedir. Eğer eviniz spor ve rahat bir tarza sahipse salon asma tavan modellerinde daha geometrik desenler kullanılıp aydınlatmayla desteklenebilir.

Eğer evinizin dekorasyonu klasik çizgiler taşıyorsa alçıpan asma tavan modeli için klasik çizgilerle modellenmiş örnekler seçebilirsiniz. Salonlarınız için seçebileceğiniz yüzlerce modelin yanında kendi yaratımınız olan salon alçıpan modellerimiz ile  tanışmak için bizimle iletişime geçin.

Mutfak alçıpan tavan modelleri

Mutfakta kullanılabilecek alçıpan tavan modelleri, hem sağlık açısından hem de şıklık açısından çok önemlidir. Yapılan bir alçıpan uygulaması mutfağı sıradanlıktan çıkarıp mutfağa bambaşka bir hava katacaktır. İstediğiniz alçıpan dekor modelleri uygulaması mutfağınızdaki dolaplar ya da duvar dekorasyonuyla da uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Mutfaklarda alçıpan uygulaması, alçıpanın sağlık açısından iyi bir mineral olması açısından da tercih sebebidir. Alçıpan mutfak  tavan modellerinde aynı zamanda ışıklandırma çalışması yapmanız sofralarınızın göz alıcı olmasını sağlayacaktır. Mutfak alçıpan örneklerini görmek ve hayal gücünüzü tavanınıza yansıtmak için doğru yerdesiniz.

Yatak odası alçıpan tavan modelleri

Yatak odası için alçıpan tavan uygulamaları, yatak odasına farklı bir hava katacaktır. Hem klasik yatak odaları için hem de spor ve rahat yatak odaları için yüzlerce farklı alçıpan tavan modeli uygulaması yapılabilmektedir. Işıklarla desteklenecek alçıpan tavan dekorasyonu, odanızın havasını değiştirip orayı bambaşka bir hale getirecektir. Yatak odalarında çalışılabilecek her türlü örnek modelimizi görmek ve istek ve beklentilerinizle birleştirmek için bizimle iletişime geçin.

Hol ve antre alçıpan tavan modelleri

Hol ve antreler, evin ilk karşılama noktaları olduğu için görsel açıdan önemli yerlerdir.  Hol ve antre alçıpan tavan dekor modelleri eviniz hakkında ilk fikri veren yerler olacaktır. Bu anlamda evinize yaptıracağınız antre  açıpanı evinizin kimlik kartı olacaktır. Farklı boya renkleri ve ışıklarla süslenecek hol alçıpanların evinize katacağı değer tartışılmaz.

Banyo ve ıslak zemin alçıpan tavan dekorları

Alçıpanlar yapıları itibariyle çeşitli türlere ayrılırlar. Bunlardan biri de ıslak zeminler  için uygun olan alçıpan türleri özellikle banyolarda çok tercih edilmektedir. Banyoları egzotik hale getirebilecek banyo alçıpan tavan dekorları, yüzlerce çeşit yapılabilmektedir. Aynı zamanla renklerle ve ışıklarla zenginleştirilmesi alçıpan tavan uygulamalarını görsel açıdan bir şahesere dönüştürebilmektedir.  Özellikle banyo ters tavan modelleri ile  etrafınızda dikkat çekeceksiniz. Banyo ve ıslak zemin olan yerlerdeki alçı tavan uygulamaları için modellerimizi görmeye ne dersiniz?

İş yerleri ve kafelere alçıpan tavan modelleri

Günümüzde iş yeri dekorasyonu çok önemli bir yere sahiptir. İş yerlerinin niteliğine uygun bir şekilde uygulanacak alçıpan tavanlar iş yerinizin havasını değiştirecek ve iş yerinize farklı bir ambiyans katacaktır. İş yerlerinin o ciddi havasını yumuşatacak, orayı daha çalışabilir hale getirecek alçıpan tavanlar, iş yerinizin kimliğini yansıtacaktır. Özellikle kafelerin hitap ettiği kitleye göre düzenlenecek elit ya da eğlenceli alçıpan tavan modelleri, kafenizin görsel şöleni olacaktır. Kafeler için alçıpan tavanlar,  farklı çalışmalarla bir kompozisyon  yaratma imkanı sunan bir yapı da sergileyebilir. İş yerleri için  alçıpan tavan uygulamalarımızı görüp kendi hayalinizle birleştirmek için bizimle iletişime geçin.

Güzel asma tavan modelleri ile  sizlerin her an yanınızda olan firmamız en profesyonel alçıpan ustaları ile  çalışmaktadır.

Ters tavan modelleri

Ters tavan modelleri günümüzde en fazla rağbet gören alçıpan tavan uygulamalarıdır.  Işıklarla süslendiğinde tam bir görsel şölen olan ters tavan alçıpan uygulaması,  işini iye yapan alçıpan ustaları tarafından yapılması gereken uygulamalardır.

Alçıpan tavan modelleri 2022

Alçıpan tavan modelleri 2022 yılında yine ev dekorasyonuna damga vurmaktadır. Spotlu asma tavanlar, 2022 yılında da moda olup evlerin huzur ortamına destek olmaktadır. Farklı boya uygulamaları ile gündemi yakalayabildiğiniz alçıpan tavan modelleri 2022 evinizi baştan yaratacak sihirli bir değneğe dönüşecektir.

Renkli  alçıpan tavan modelleri 2022

Renkli tavan modelleri 2022 ile evinizi bir orman manzarası ya da deniz manzarası ile süsleyebilir. Ya da sadece renklerin gücünden yararlanabilirsiniz. Renklerin insan psikolojisine etkisi düşünüldüğünde renkli alçıpan tavanlar size nefes aldıracak ve enerji verecektir.

Modern asma tavan modelleri 2022

En son tasarım trendlerini yansıtan, değişen dünyaya ayak uydurmaktan hoşlananların tercihi olan modern asma tavanlar, evinize genç ve dinamik bir hava katacaktır.

Klasik asma tavan modelleri 2022

Oryantal desenler, kıvrımlı formlar  pastel renklerle süsleyeceğiniz, yıllara meydan okuyacak klasik asma tavan modelleri  zamansız evler yaratmanın önemli bir adımıdır. Nostalji hissi yaratacak evler için, klasik asma tavan modelleri 2022 için bizimle iletişime geçin.

Alçıpan tavan modelleri dekorları sonsuz bir macera gibidir. Siz neyi hayal ediyorsanız artık tavanınızda o olacak

Alçıpan tavan modelleri fiyatları 2022

Alçıpan tavan dekorları fiyatları için belirleyici unsur, seçilecek model, işçilik ve kullanılacak malzemenin kalitesi. Tüm bu parametrelerde en iyisi olan aynı zamanda da en uygun fiyatlı alçıpan tavan modelleri için bizimle iletişime geçin.