Sultanbeyli Alçıpan Ustası

Sultanbeyli alçıpan ustası,  İstanbul Sultanbeyli’de ikamet edenlerin alçı dekorasyon işlerine  cevap veren işletmelerdir. Alçıpan, hem sağlıklı olması hem de çalışma kolaylığı açısından dekorasyon işlemlerinde kullanılan en kullanışlı malzemedir. Ama alçıpan uygulamaları ince işçilik, deneyim, titizlik ve profesyonellik gerektiren uygulamalardır. Bu anlamda Sultanbeyli  alçıpan ustası ihtiyacı olanlar, bu makaleyi okumadan karar vermeyin.

Sultanbeyli  Alçıpan Ustası

Alçıpan, dekorasyonda kullanılan  kartonlu alçı plakalara verilen addır. Günümüzde birçok işlemde ana hammadde olarak kullanılan alçıpanlar, ev ve iş yerlerinin dekorasyonunda harikalar yaratmaktadır. Sultanbeyli  alçıpan ustası, alçıpanla dekorasyon işlemleri  gerçekleştirebilen kişilerdir. Asma tavan, alçıpanla bölme duvar, niş ve kartonpiyer gibi işlemler Sultanbeyli alçıpan ustasının yaptığı birkaç uygulamadan biridir. Sultanbeyli alçıpan ustası ihtiyaçlarınızda  yanınızda olan firmamız, mükemmel işçiliği profesyonellikle birleştirip sizlerin yüzünü güldüren işlemler gerçekleştirmektedir.

Sultanbeyli  Asma Tavan Ustası

Asma tavan, farklı malzemelerle tavanda yapılan uygulamalardır. Kullanılan malzemelerin niteliğine göre farklı isimler alan asma tavanlar, tek katlı ve çift katlı olarak yapılabilmektedirler. Alçıpan çeşitlerinden bazıları şunlardır:

Ahşap tavanlara yapılan alçıpanlar: Çok fazla dikkat gerektiren asma tavan  çeşididir. Bu sebeple mutlaka profesyoneller tarafından  yapılması gerekir. Özel yapıştırıcıların kullanılması, uygun malzemelerin seçilmesi ve duvara uyum sağlayacak görünümün olması, ahşap tavan uygulamalarında  dikkat edilmesi gereken şeylerdir. Sultanbeyli asma tavan ustaları, ahşap tavana uygulama yaparken önce baz temelli bir etüt yapıp kablo galerileri, bırakılacak ışıklandırma boşlukları, ne kadar malzeme gideceği gibi konularda ne yapabileceklerini bilirler.

Kutu asma tavanlar: Tavan yapımında kullanılan profil kutu şeklinde olduğu için bu ismi alır. Saklanması gereken her şey kutunun iç kısmına yerleştirilir ve görüntü kirliliği bu sayede daha kolay önlenir. Sultanbeyli  asma tavan ustası olan firmamız, kutu asma tavanlarda da  en profesyonel uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Yuvarlak asma tavanlar: Tavan, oval şeklinde yerleştirildiğinden  bu ismi alan yuvarlak asma tavanlar, estetik bir görüntüye sahip olan alçı tavan çeşididir. Aydınlatma çalışmalarıyla birleştiğinde  muhteşem bir dekor haline gelir. Sultanbeyli asma tavan ustası olan  firmamız, yuvarlak asma tavan beklentinizde de yanınızda olacaktır.

Sultanbeyli Bölme Duvar Ustası

Bölme duvarlar, ofisleri farklı departmanlara ayırmak, giyim odası, oyun odası ve daha pek çok yeni alan açmak için yapılan  uygun fiyatlı alçıpan uygulamalardır. Son zamanlarda  yaygın olarak kullanılan bölme duvarlar, hem yeni alan açma hem de ısı yalıtımı konusunda mükemmel çözüm üreten uygulamalardır. En iyi bölme duvar uygulamaları için,  Sultanbeyli bölme duvar ustası olan firmamızla iletişime geçip uygulama örneklerini görüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sultanbeyli Niş

Niş, duvarların içine oyularak  yapılan alçı dekorasyonlardır. Duvarın oyulmasıyla yapılan nişler, gömme hissi yaratmaktadır. Duvara raf yapmak istediğinizde tercih edeceğiniz bir uygulama olan nişler, aynı zamanda alçıpanla tv ünitesi olarak da yapılabilmektedir. Modern evlerin vazgeçilmezi olan nişler, Sultanbeyli niş ustaları tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Duvara yapılacak yanlış bir uygulama tüm duvarın zarar görmesine neden olabileceği için Sultanbeyli niş ustaları, alanında profesyonel olmalıdır. Böyle ellerden çıkmış bir niş uygulaması, duvarla bütünlük gösterip muhteşem bir dekorasyon oluşturmaktadır.

Sultanbeyli  kartonpiyer ustası

 Kartonpiyer, İnce taneli, pürüzsüz yüzeyler veren kartonpiyer alçısı ile tavan ya da duvarlarda yapılan süslemelere denir. Kalıplara dökülen alçılarla yapılan bu süslemeler en eski dekorasyon uygulamaları olup  kalıp çeşitliliğine göre farklı desen imkanı sunmaktadır.  Kartonpiyerler, ev, ofis, kütüphane, AVM, ibadethane, kafe gibi pek çok yerde rastlayabileceğimiz uygulamalardır. Sultanbeyli kartonpiyer ustası en uygun fiyatlı kartonpiyer çalışmalarıyla sizlerin her zaman yanınızda olacaktır.

Yorum yapın