Şişli Alçıpan Ustası

Şişli  alçıpan ustası,  alçı plakalardan oluşan alçıpanlarla, kapalı alanlarda dekoratif uygulamalar yapan ustalara verilen addır. Şişli alçıpan ustaları hem evlerde hem iş yerlerinde gergi tavan, metal tavan, alçıpan duvar uygulama, asma tavan, bölme duvar, stropiyer, kartonpiyer, gizli ışık,  alçıpan dekorasyon, alçıpan tv ünitesi, alçı sıva işlemleri gibi pekçok uygulama yapmaktadır.

Şişli alçıpan ustaları tarafından yapılan alçıpan dekorlar ile evinizi güzelleştirebilir ve konforlu alanlar yaratabilirsiniz.

Şişli Alçıpan Ustası

Şişli alçıpan ustası, düz yüzeyli alçı plakalarla çalışan ve bunlarla ortamları güzelleştiren kişilerdir. Özellikle son dönem trendlerine uygun olarak hareket eden Şişli  alçıpan ustası, dış duvar inşaatı bitmiş her türlü alanda uygulama gerçekleştiren profesyonel ustalardır.

Alçıpanların, hafif alçıpan, yangına dayanıklı alçıpan, suya dayanıklı alçıpan, yangına ve suya dayanıklı alçıpan gibi türleri vardır. Şişli  alçıpan  ustası, tüm bu alçıpan çeşitlerinin kullanım alanları konusunda uzman, doğru yerde doğru uygulama yapılabilen kişilerdir. Şişli  alçıpan ustası olarak hizmet veren firmamız bu anlamda tam bir profesyoneldir.

Şişli  Asma Tavan Ustası

Asma tavan, tavandaki kötü görüntüleri gizleyip ses ve ısı yalıtımı sağlayan, gergi tavan gibi uygulamalarla ve ışıklandırmayla zenginleştirilebilen alçı uygulamasıdır. Asma tavanlar, hastaneler, binalar, oteller, bürolar, kamu hizmet binaları, endüstriyel sanayi fabrikaları, konferans merkezleri, kütüphaneler, AVM’ler, gibi her türlü yerde ihtiyaç duyulabilen uygulamalardır.  Şişli asma tavan ustası seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler şunlardır:

Asma tavan çeşitleri ve uygulamaları konusunda profesyonel olmalı, dikkatli olmalı, deneyimli olmalı, İçerisinde spot veya led ışıklar kullanılacaksa elektrik tesisatçısıyla birlikte hareket edebilmeli ve İletişime ve yeniliklere açık olmalıdır. Eğer yaşam alanında asma tavan yaptırmayı planlıyorsanız Şişli asma tavan ustası olan firmamızı aramanız yeterli.

Şişli Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar, geniş alanlar içinde  yeni alanlar oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen alçı işlemleridir. Bölme duvarlar işlevsellikleriyle hayatlarımızı kolaylaştırıp dekoratif çözümler üreten dekorasyon işlemleridir. Şişli bölme duvar ustası doğru alçıpan panelin seçilmesi ve ölçülerin ayarlanması konusunda uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Şişli bölme duvar  ustası çocuklarınız için oyun alanları, sizin için giyinme odası, ütü odası, okuma odası gibi ev uygulamaları yapabilmektedir. Bunun dışında iş yeri ve kafe restoranlarda da bölme duvar çalışmalarına sıkça rastlanmaktadır.

Şişli Niş

Modern evlerin olduğu kadar, klasik evlerin de tercihi olan niş uygulamaları  duvarların oyulması ile yapılan uygulamalardır. Hem görsellik hem de işlevsellik açısından mükemmel uygulamalar olan nişler, evlerde ve ofislerde yer tasarrufu sağlamaktadır. Şişli niş ustaları aynı zamanda kütüphane ve raf uygulamaları ile de yaygın olarak çalışan, küçük evlerde her türlü alanın değerlendirilmesini sağlayan uzmanlardır. Eğer siz de en trend niş modellerine ulaşmak istiyorsanız Şişli niş firmamızla iletişime geçiniz.

Şişli  kartonpiyer ustası

Tavanların göbek denilen orta noktasında, duvarların ve tavanın kesişim yerlerinde, şöminelerin etrafında, dolap ve pencere üstü süslemelerinde ve Isı yalıtımı amaçlı olarak yapılan alçı uygulamalarıdır. Şişli kartonpiyer ustası, en titiz şekilde çalışan, profesyonel kişilerdir. Eğer siz de evlerinizi kartonpiyerle süslemek istiyorsanız Şişli kartonpiyer ustası olan firmamızla iletişime geçin.

Şişli alçıpan ustası alçıya dair her türlü işlemi gerçekleştirebilen ve bu işlemlerin hepsinde titiz davranan kişilerdir. Bu sayede tüm yaşam alanlarını daha yaşanabilir kılan ve göz zevkinizi canlandıran Şişli alçıpan ustası aramalarınızda bizimle iletişime geçin.