Zeytinburnu Alçıpan Ustası

Zeytinburnu alçıpan ustası,  20 cm x 250 cm ölçüsünde ve 1,25 cm kalınlığındaki alçı  panelleri dekoratif uygulamalarda kullanan kişilere verilen addır. Her iki tarafı kağıt kaplı, orta kısmı preslenerek sıkıştırılmış, duvar ve tavan sistemlerinde kullanılan alçı paneller, Zeytinburnu alçıpan ustaları tarafından en güzel şekilde uygulanmaktadır.

Zeytinburnu Alçıpan Ustası

Alçı plakaları yardımıyla her türlü dekorasyon işlemini gerçekleştiren ve bunu mükemmel bir işçilik ve özenle yapan, bu alanda profesyonel hizmet veren kişilere Zeytinburnu alçıpan ustası denir. Evlerde, iş yerlerinde ve toplu alanlarda dekorasyon işlemlerini halleden Zeytinburnu alçıpancısı, trendleri takip eden, titiz, profesyonel çalışma arkadaşlarıdır. Tasarım yapmak, çelik profilleri  ve alçı bloklarını yerleştirmek, ısı ve ses yalıtımı yapmak, kötü görüntüleri  gizlemek, kot farklarını azaltarak kolay ısınma sağlamak, yaşam alanlarındaki konforu artırmak ve aydınlatma çalışmaları yapmak gibi işlemleri gerçekleştiren Zeytinburnu alçıpan ustası olan firmamız bir telefon kadar uzağınızda.

Zeytinburnu Asma Tavan Ustası

Asma tavanlar, hayallerinizi tavanınıza resmetmeye yarayan alçıpanla gerçekleştirilen uygulamalardır. İç mekanı güzelleştirmede ve görüntü kirliliğine yol açan alanları gizleme amacıyla yapılan asma tavanlar, farklı türlere ayrılmaktadır. Cam, seramik ve kumaş plastik, mineral, ahşap, metal ve alçı asma tavanlar  bu çeşitlerdendir. Uygulama kolaylığı, malzemenin niteliği gibi sebeplerden dolayı en fazla tercih edilen asma tavan türü alçıpanla yapılanlardır. Zeytinburnu asma tavan ustası olan firmamızda asma tavan uygulamaları ile ilgili tüm beklentileriniz cevap bulmaktadır.

Zeytinburnu Bölme Duvar Ustası

Zeytinburnu bölme duvar ustası, oda, dükkan ve diğer alanları bölerek yeni alanlar yaratan kişilere verilen addır. Yaşam alanlarını daha işlevsel hale getirmek için yapılan bölme duvarlar, Zeytinburnu bölme duvar ustası olan firmamız tarafından en sağlam ve doğru şekilde yapılmaktadır.

  Bölme duvar nasıl yapılır?

 • Doğru ölçüyü alarak ortam için en uygun malzemeyi seçmek
 • Uygun ölçüde iskelet kesmek ve iskeleti duvar yapılacak alana sabitlemek
 • Montaj delikleri açmak
 • Dübelleri takıp zemin iskeleti üzerinde sabitlemek
 • Su terazisi yardımıyla tabandan tavana ölçü almak ve  iskeleti bu ölçüye göre kesmek
 • Vidalama ve dübel işlemlerinden sonra duvarı delmek
 • Tavana iskelet sabitlendikten sonra boşta kalan alana da aynı işlem yapıp alçıpan panelleri bu iskeletin üzerine vida yardımıyla sabitlemek

Zeytinburnu Niş

Niş duvarları kullanışlı hale getiren ve duvarları oyarak yapılan dekorasyon uygulamalarıdır. Günümüz evlerinde çok sık gördüğümüz nişler, en çok nerelerde kullanılır?

 • Oturma odalarında raf, kitaplık, televizyon ünitesi ve vitrin
 • Yatak odalarında dekoratif amaçlı sergileme alanları
 • Banyolarda mum ve sabun koyulan raf
 • mutfaklarda mutfak dolabı ve raf
 • Balkonlarda ve bahçe duvarlarında çiçeklik
 • Şömine
 • Tv ünitesi

Zeytinburnu niş firması olarak çalışan firmamız, en modern ve titiz işçilikle yapılmış niş modelleriyle sizlerle. Firmamıza uğrayıp önceki niş çalışmalarımızı görebilir, istediğiniz niş modelini uygulamamız için desteğimizi alabilirsiniz.

Zeytinburnu  kartonpiyer ustası

Tavanla duvarın birleştiği noktalarda uygulanan aynı zamanda da korniş görevi gören kartonpiyerler, hem görsel açıdan farklı desenler sunması hem de istenmeyen görüntüleri kapatması sayesinde hemen hemen her evde görebildiğimiz uygulamalardır.  Aynı zamanda da kartonpiyerler, kapı, pencere ve dolap üstlerinde de sıkça rastladığımız uygulamalardır. Hemen hemen tüm evlerde rastladığımız kartonpiyerler, Zeytinburnu kartonpiyer  ustası olan firmamız tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

Eğer sizin de alçıpana dair ihtiyacınız varsa Zeytinburnu alçıpan ustaları tarafından  en uygun fiyatlı alçıpan işlemlerini tarafınıza sunmaya hazırız. Bizimle iletişime geçin ve dekorasyonunuza atacağımız mükemmel imzaya şahit olun.