Tuzla Alçıpan Ustası

Tuzla alçıpan ustası,  alçı panellerle dekorasyon işlemi yapıp Tuzla ve civarına hizmet veren dekorasyon elemanlarına verilen addır. Ev ve iş yerleriyle ilgili her türlü alçı panel şlemlerini yapan Tuzla alçıpan ustaları, tadilat ve inşaat işleriyle uğraşanların ve iç mimarların ihtiyaç duyduğu kişilerdir. Alçıpan işlemleri kötü ellerde bir görüntü kirliliğine dönüşürken profesyonel ellerde muhteşem sonuçlar doğurmaktadır.

Tuzla Alçıpan Ustası

Yaptığı işlerle yaşadığımız ortamları güzelleştiren bir nevi mekanlarda sanat icra eden kişilere Tuzla alçıpan ustası denir.  Kullanımı çok eskilere dayanan alçı paneller, günümüzde o kadar fazla alanda kullanılır ki artık alçıpan olmadan dekorasyon işleminden söz edilemez. Üstelik sadece evler için kullanılmaz. İş yerleri, kafeler hatta toplu yaşanan alışveriş merkezleri, metro istasyonları, kütüphane, devlet daireleri ve ibadethanelerde de alçıpan uygulamaları görülmektedir. Tuzla alçıpan ustasını farklı kılan onun işine gösterdiği özen ve yeteneğidir. Titiz çalışılmayan her alçıpan dekorasyon çalışması kötü sonuçlarla  bittiği için Tuzla alçıpan ustası arayanların ilk kriteri, mükemmel işçilik ve deneyim olmalıdır.

 

 

Tuzla Asma Tavan Ustası

Otellerde, iş yerlerinde, bürolarda, konferans salonlarında, AVM’lerde, kafe ve restoranlarda, evlerde, stüdyolarda  ve daha pek çok yerde kullanılan dekor ve ısı yalıtım amaçlı uygulamalara asma tavan denir. Aynı zamanda da ortamdaki sesin yankılanmasını önleyen asma tavanlar, Tuzla asma tavan ustası olan firmamız tarafından özenle inşa edilmektedir. Tuzla asma tavan firmamız tarafından uygulanan Asma tavan çeşitleri şunlardır:

  • Petek asma tavan
  • Lamel asma tavan
  • Karolam Asma Tavan
  • Alüminyum Asma Tavan
  • Akustik Asma Tavan
  • Metal Asma Tavan

 

 

 

 

 

 Tuzla Bölme Duvar Ustası

 

Ortamlarda farklı yaşam alanları yaratmaya yarayan alçıpan işlemlerine bölme duvar denir. Evlerde giyinme odaları, oyun odaları, çalışma odaları; iş yerlerinde farklı çalışma alanları yaratmaya yönelik yapılan dekorasyon işlemleri olan bölme duvarlar,  farklı boya uygulamalarıyla birleştiğinde ortama mükemmel bir hava katmaktadır.  Bölme duvarlar, Tuzla bölme duvar ustası olan firmamız tarafından kusursuz ve profesyonel  bir şekilde uygulanmaktadır.

 

Tuzla Niş

Niş, duvarların içine sığdırılan farklı ve modern  dekorasyon işlemleridir. Duvarların oyulmasıyla elde edilen niş uygulamaları, böylelikle gömme hissi yaratmaktadır. Duvara obje koymak ya da sevdiklerinizin resimleriyle duvarlarınızı süslemek istediğinizde tercih edeceğiniz bir uygulama olan nişler, aynı zamanda alçıpanla tv ünitesi olarak da yapılabilmektedir. Modern evlerin vazgeçilmezi olan nişler, Tuzla  niş ustaları tarafından hatasız olarak gerçekleştirilmektedir. Profesyonel ellerden çıkmış bir niş uygulaması, duvarla bütünlük gösterip muhteşem bir dekorasyon oluşturur ve bu Tuzla niş ustaları tarafından profesyonelce gerçekleştirilir.

 

 

 Tuzla kartonpiyer ustası

 

Kartonpiyer, tarihi Antik çağlara dayanan uygulamalar olup  tavandan duvara pek çok alanda kullanılabilen  alçı uygulamalarıdır. Kartonpiyer, özellikle tavan uygulamalarına verilen isimdir. İnce alçıyla yapılan dekoratif amaçlı kartonpiyer, tavan boyası ve ışıklandırma teknikleriyle birleştirerek ortamı büyülü bir hale getirebilmektedir.  Kötü görüntüleri ve elektrik tesisatını gizlemede yardımcı olan kartonpiyer, aynı zamanda evinizde sanatsal bir üslup yaratabilmektedir. Eğer siz de Tuzla kartonpiyer ustası  arayışındaysanız bizimle görüşmeden ve modellerimizi görmeden karar vermeyin.

 

 

Tuzla alçıpan ustası arayışında olanlar, Tuzla alçıpan ustasının yevmiyesini de merak ederler. Bu konuda net bir rakam vermek oldukça zor olsa da Tuzla alçıpan ustası olan firmamızla iletişime geçtiğinizde en uygun fiyatlı alçıpan ustasına ulaşabilirsiniz.