Silivri Alçıpan Ustası

 Silivri alçıpan ustası, her iki tarafı kağıt kaplı, orta kısmı preslenerek sıkıştırılmış alçıdan oluşan, alçıpan ile dekorasyon uygulaması yapan kişilere verilen addır. Silivri alçıpan ustasının yaptığı işler alçıpan kemerler, alçıpan raflar, alçıpan nişler, alçıpan dekoratif bölmeler, alçıpan  pencere ve kapı eğimleri, alçıpan dolap, alçıpan kahve masası, alçıpan yatak başı, alçıpan şömine, alçıpan korniş, alçıpan mutfak üniteleri, alçıpan banyo üniteleri, alçıpan kutular, alçıpan bölme duvar, alçıpan asma tavan gibi işlerdir.

Silivri Alçıpan Ustası

Alçı levhalar, her geçen gün farklı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilen dekorasyon malzemeleridir. Silivri  alçıpan ustası, asma tavan, kartonpiyer, bölme duvar, niş gibi uygulamalarla hayatımıza renk katan ve ortamlarımızı güzelleştiren kişilerdir. Özellikle günümüzde tüm kapalı alanlarda rastlanır hale gelen alçıpanlar,  Silivri alçıpan ustası olan firmamız tarafından mükemmel şekilde uygulanmaktadır.

Silivri Asma Tavan Ustası

Asma tavan, mekanların tavanlarını daha güzel hale getirmek için  çelik konstruksiyon veya ahşap tavan iskeleti yardımıyla gerçekleştirilen dekorasyon uygulamalarıdır. Amaç tavandaki kötü görüntüleri yok edip ısı ve ses yalıtımı sağlamaktır. Silivri  asma tavan ustaları, binlerce modeli tavana uygulayabilen sanatçılar gibi çalışan titiz ustalardır. Suya, neme dış etkenlere dayanıklı, silinebilir yıkanabilir ve boyanabilir olması sebebiyle aynı zamanda da sağlıklı bir dekorasyon uygulaması olan asma tavanlar  yaşam alanlarında farklı dünyalar yaratabilmenizi sağlayabilmektedir. Kullanıldığı malzemeye göre çeşitlere ayrılan asma tavanlar Silivri asma tavan ustası olarak hizmet veren firmamızca en profesyonel şekilde uygulanmaktadır.

Silivri Bölme Duvar Ustası

Bölme duvar, bir ortamda alçı duvarlar sayesinde yeni ortamlar yaratmak anlamına gelen dekorasyon ve işlevsel uygulamalardır. Pek çok amaç için yapılabilen bölme duvarlar işlevsellik açısından mükemmel sonuçlar ortaya koymaktadır. Bir şirket içinde farklı departmanlar yaratmak, evin odalarını daha farklı amaçlar için düzenlemek ve yeni odalar yaratmak ya da daha farklı amaçlar için bölme duvar doğru seçimdir. Silivri  duvar bölme ustaları, şu adımları takip ederler:

  • Doğru alçıpan panelin seçilip buna göre İskeletin  kesilmesi
  • Zemin iskeletinin duvar yapılacak alana sabitlenmesi ve akabinde montaj yapılacak deliklerin  iskelet üzerinde işaretlenmesi
  • İşaretlenmiş alanların delinerek dübellerin  takılması ve sabitleme işleminin yapılması
  • Alçıpan duvar panelin yaslanacağı alana iskelet takılıp sabitlenmesi ve boşta kalan alana iskelet kesilmesi
  • Alçıpan panellerin bu iskeletin üzerine vida yardımıyla tutturulup saten perde alçısı ve  metal köşe profillerinin yerleştirilmesi
  • Zımparalama, boyama ya da duvar kağıdı uygulaması

Silivri Niş

Duvarların içine gömülü, raf, dekor ve tv ünitesi gibi  uygulamalara niş adı verilmektedir. Özellikle ev ve iş yeri dekorasyonunda iç mimarların en fazla rağbet gösterdiği uygulamalar olan nişler, salondan tutun da banyoya kadar uygulanabilmektedir. Raf kullanımındaki yer kullanımını düşündüğümüzde nişler dekorasyonda yer tasarrufu sağlayan uygulamalar olup aynı zamanda bir şıklık da yaratmaktadır. Silivri  niş uygulaması yapan firmamızda tüm niş istekleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Silivri kartonpiyer ustası

Tavanla duvarın birleştiği noktalarda uygulanan kartonpiyerler, hem görsel açıdan farklı desenler sunması hem de istenmeyen görüntüleri kapatması sayesinde hemen hemen her evde görebildiğimiz  dekorasyon uygulamalarıdır. Korniş etrafını çevreleyen kartonpiyerler, kapı, pencere ve dolap üstlerinde de sıkça rastladığımız uygulamalardır.

Eğer siz de Silivri kartonpiyer ustası arayışındaysanız bir an önce bizimle iletişime geçmelisiniz.

Silivri  alçıpan ustası yevmiyesi ne kadar 2022?

Silivri  alçıpan ustası yevmiyesi ne kadar 2022? En çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Bu konuda net bir cevap verebilmek için uygulanacak alan ve uygulamanın nitelikleri hakkında detaylı bilgi gerekmektedir. Bu yüzden sizi Silivri alçıpan ustası olan firmamıza bekliyor ve en detaylı bilgiyi öğrenmeye davet ediyoruz.