Şile Alçıpan Ustası

Şile  alçıpan ustası,  alçıpanla ilgili tüm dekorasyon işlemlerinde Şile ve civarındaki talepleri karşılayan ustalara verilen isimdir. Ev içi ve iş yeri dekorasyonuna dair tüm beklentilerinize cevap bulabileceğiniz bu ustalar sayesinde artık evlerinizde ve diğer yaşam alanlarında  farklı güzellikler yaratabilirsiniz. Alçıpan günümüzdeki evlerde en çok kullanılan dekorasyon malzemesi olup  Şile alçıpan ustası firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir.

Şile Alçıpan Ustası

Şile’de hizmet veren, alçıpan blokları ile  ev dekorasyonu yapan kişilere Şile alçıpan ustası denir. İnce işçilik ve profesyonellik isteyen bu işlemlerin temiz çalışan, evlere ve iş yerlerine zarar vermeden uygulama yapan kişilerce yapılması çok önemlidir. Piyasada çok fazla bu işi yapan olsa da profesyonel olarak çalışan çok az işletme vardır. İşte Şile alçıpan ustası olarak hizmet veren işletmemiz bu anlamda sizlere en iyi hizmeti sunan nadir firmalardandır.

 

 

 Şile  Asma Tavan Ustası

Alçıpan ile mekanik ve elektrik imalatlara montaj boşluğu sağlayacak şekilde uygulanan dekorasyona  asma tavan denir. Asma tavanlar hem kötü görüntüyü gizlemek hem de görsel açıdan daha şık bir görüntü elde etmek için yapılan ve dikkatli bir uygulama gerektiren işlemlerdir. Gergi tavanlar ile birleştirilip  iş yerinizde ve evlerinizde farklı görüntüler elde etmeye olanak tanımaktadır. Tavandan sarkıtılan metal çubuklara yatay profiller asılarak oluşturulan ve alçıpanla doldurulan asma tavanlar Şile asma tavan ustası olan işletmemiz tarafından başarıyla uygulanmaktadır. Bu  sayede siz de evlerinize en güzel ve sağlam asma tavanları yaptırabilir ve tavanınızdaki kablo, elektrik tesisatı gibi kötü görüntüleri yok edebilirsiniz.

Şile Bölme Duvar Ustası

Şile bölme duvar ustası, estetik ve fonksiyonel alanlar yaratmak için alçıpanla uygulama yapan kişilere verilen isimdir. Çalışma alanlarının işlevselliğini artıran  bölme duvarlar, farklı uygulamalarla birleştirilip mükemmel çözümler sunabilmektedir. Farklı renk ve duvar kağıtlarıyla çeşitlenebilen bölme duvarlar evlerde ve iş yerlerinde  fonksiyonel alanlar yaratabilmektedir. Ses ve ısı kaybını sıfıra indirmeleri, bölme duvarların işlevselliğiniz artıran önemli bir özelliktir.  Bu anlamda Şile bölme duvar ustası olan firmamızdaki tüm uygulamalar en profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şile Niş

Duvar dekorasyonunda çığır açan nişler, duvarlara gömme usulüyle yapılan dekorasyon işlemleridir. Özellikle alan sıkıntısı yaşayan kişilerin dekorasyon için tercihlerinin ilk sırasında olan nişler hem trend hem de fonksiyonel uygulamalardır. Görsel açıdan çok şık bir görüntü veren nişler pek çok alanda uygulanabilmektedir.

Son günlerde özellikle banyo ve balkonlarda da çok fazla çalıştığımız bir uygulama olan nişler, duvar oyularak yapıldığı için çok dikkat gerektirmektedir. Bu anlamda kendine inanan profesyonel bir firma olan Şile niş firmamız her türlü niş beklentinizde yanınızdadır.

 

Şile   kartonpiyer ustası

 

Kartonpiyerler günümüzde yapılan kazılarda bile görülecek kadar eski uygulamalar olup tavan ve duvarlarda görsel açıdan çok sanatsal bir görüntü oluşturmaktadır. Duvar ile tavanın birleşim yerinde ve tavanın göbeğinde yapılan kartonpiyerler, uygun fiyatlı dekorasyon imkanı sundukları için hemen hemen her mekanda rastladığımız  dekorasyon uygulamalarıdır. Alçı ya da köpükten yapılabilecek kartonpiyerlerin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Isı ve ses yalıtımı açısından başarılı olan kartonpiyerler su geçirmezler.
  • Hafif ve  kolay taşınabilir yapılarıyla hem uygulama kolaylığı sağlarlar hem de depremde risk taşımazlar.
  • Düşük bütçeli  uygulamalardır.
  •  Kartonpiyerler çok uzun ömürlü olup çok fazla çeşide sahiptir.
  • Montajı kolaydır ve boyanabilir.

Şile kartonpiyer ustası olan firmamız yüzlerce model seçeneği ile size her türlü kartonpiyer ihtiyacınızda yardımcı olmaktadır.