Sancaktepe Alçıpan Ustası

Sancaktepe alçıpan ustası,  İstanbul Sancaktepe’de yaşayanların alçı dekorasyon soru ve sorunlarına   cevap veren işletmelere verilen isimdir. Alçıpan, hem sağlıklı olması hem de çalışma kolaylığı açısından dekorasyon işlemlerinde kullanılan en kullanışlı malzeme olup alçıpan uygulamaları deneyim, titizlik ve profesyonellik gerektiren uygulamalardır. Bu yüzden de Sancaktepe alçıpan ustası olan firmamızla güvenle çalışabilirsiniz.

Sancaktepe   Alçıpan Ustası

Kartonlu alçı plakalarla ev ve iş yerlerinin dekorasyonunu yapan kişilere Sancaktepe   alçıpan ustası denir. Asma tavan, alçıpan bölme duvar, niş, tv ünitesi, korkuluk, şömine  ve kartonpiyer gibi işlemler Sancaktepe alçıpan ustasının yaptığı birkaç uygulamadan biridir. Sancaktepe alçıpan ustası ihtiyaçlarınızda  yanınızda olan firmamız, mükemmel işçiliği profesyonellikle birleştirip en şık ve doğru uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Asma Tavan Ustası

Asma tavan, tavanda yapılan dekorasyon ve yalıtım  uygulamalarına verilen isimdir. Asma tavanlar, tek katlı ve çift katlı olarak yapılabilmekte  ve genellikle kullanılan malzemeye göre isim almaktadır.  Malzemesine göre alçıpan çeşitlerinden bazıları şunlardır:

Ahşap tavanlara yapılan alçıpanlar:  Ahşaptan yapılan asma tavanlar, çok fazla dikkat gerektiren uygulamalardır. Yani hata kabul etmedikleri için  profesyoneller tarafından  yapılması gerekir.  Bu profesyoneller, Özel yapıştırıcıların kullanılması, uygun malzemelerin seçilmesi ve duvara uyum sağlayacak görünümün olması konusunda bilgi sahibidirler.

Kutu asma tavanlar:  Profili kutu şeklinde olan asma tavanlara verilen isimdir. Saklanması gereken her şey kutunun iç kısmına yerleştirilir ve görüntü kirliliği bu sayede önlenir. Sancaktepe   asma tavan ustası olan firmamız, kutu asma tavanlarda da  en profesyonel uygulamaları gerçekleştiren en başarılı firmadır.

Yuvarlak asma tavanlar: Oval şeklindeki profillerle yapılan asma tavanlardır. Estetik görüntüsü sebebiyle tercih edilen alçı tavan çeşididir. Aydınlatma çalışmalarıyla birleştiğinde  muhteşem bir dekor haline gelir. Sancaktepe asma tavan ustası olan  firmamız, yuvarlak asma tavan beklentinizde de yanınızda olacaktır.

Sancaktepe Bölme Duvar Ustası

Bölme duvarlar, ofisleri farklı departmanlara ayırmak, giyim odası, oyun odası, okuma odası açmak, kafelerde ve restoranlarda müşterilere mahremiyet sağlamak  gibi alan açmak için yapılan  uygun fiyatlı alçıpan uygulamalardır. Bölme duvarlar hem işlevsel hem de dekoratif uygulamalar olup ortamlarda ekonomik duvar çözümleri yaratabilmektedir. En iyi bölme duvar uygulamaları için,  Sancaktepe bölme duvar ustası olan firmamızla iletişime geçip uygulama örneklerini görüp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sancaktepe Niş

Niş, duvarların içine oyularak  yapılan alçı dekorasyonlarına verilen isimdir. Duvarın oyulmasıyla yapılan nişler, gömme olduğu için alan tasarrufu sağlamaktadır. Duvara raf yapmak istediğinizde tercih edeceğiniz bir uygulama olan nişler, aynı zamanda alçıpanla tv ünitesi olarak da yapılabilmektedir.  Hem modern hem de klasik  evlerin vazgeçilmezi olan nişler, Sancaktepe niş ustaları tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Niş ustası seçmek önemlidir çünkü, duvara yapılacak yanlış bir uygulama tüm duvarın zarar görmesine neden olabilir. Sancaktepe niş ustaları, alanında profesyonel olan dikkatli ve becerikli ustalardır. Sancaktepe niş ustası olan firmamızın elinden çıkmış bir niş uygulaması, duvarla bütünlük gösterip muhteşem bir dekorasyon oluşturmaktadır.

Sancaktepe kartonpiyer ustası

İnce taneli, pürüzsüz yüzeyler veren kartonpiyer alçısı ile tavan ya da duvarlarda yapılan süslemelere kartonpiyer denir. Alçıların kalıplara dökülmesiyle yapılan bu süslemeler, en eski dekorasyon uygulamaları olup  kalıp çeşitliliğine göre farklı desen imkanı sunmaktadır.  Kartonpiyerler, ev, ofis, kütüphane, AVM, ibadethane, kafe gibi pek çok yerde rastlayabileceğimiz en yaygın dekorasyon elemanlarıdır. Sancaktepe kartonpiyer ustası olan firmamız, en uygun fiyatlı kartonpiyer çalışmalarıyla sizlerin her zaman yanınızda olan ustalardır.