Kağıthane Alçıpan Ustası

Kağıthane alçıpan ustası,  alçı panellerle dekorasyon işlemi yapıp Kağıthane ve civarına hizmet veren dekorasyon ustalarına verilen addır. Ev ve iş yerlerindeki alçıpan  işlemlerini yapan Kağıthane alçıpan ustaları, tadilat ve inşaat işleriyle uğraşanların ve iç mimarların ihtiyaç duyduğu kişilerdir. Alçıpan işlemleri, Kağıthane alçıpan ustası olan firmamız tarafından titiz bir şekilde ve en modern tekniklerle uyulanmaktadır.

Kağıthane Alçıpan Ustası

Kağıthane ve civarındaki ev, iş yeri gibi tüm kapalı alanlarda estetik ve işlevsellik ihtiyaçlarını karşılayan kişilere  Kağıthane alçıpan ustası denir.  Günümüzde yaygın kullanım alanına sahip olan alçı paneller, pek çok yerde sıklıkla uygulanan dekorasyon elemanlarıdır. Özellikle  evler,iş yerleri, kafeler hatta toplu yaşanan alışveriş merkezleri, metro istasyonları, kütüphane, devlet daireleri ve ibadethanelerde de alçıpan uygulamaları görülmektedir. Kağıthane alçıpan ustası olan firmamızı farklı kılan, ustalarımızın işlerine gösterdiği özen ve yetenekten kaynaklanır. Profesyonel ustalarla çalışılmayan her alçıpan dekorasyon çalışması kötü sonuçlarla  bittiği için Kağıthane alçıpan ustası arayanların ilk kriteri, titiz işçilik, kalite ve deneyim olmalıdır.

Kağıthane Asma Tavan Ustası

Asma tavan, evlerde, otellerde, iş yerlerinde, bürolarda, konferans salonlarında, AVM’lerde, kafe ve restoranlarda, evlerde, stüdyolarda  ve daha pek çok yerde kullanılan dekor ve ısı yalıtım amaçlı uygulamalardır. Ortamdaki sesin yankılanmasını önleyen asma tavanlar, Kağıthane asma tavan ustası olan firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Kağıthane asma tavan firmamız tarafından uygulanan Asma tavan çeşitleri şunlardır:

  • Petek asma tavan
  • Lamel asma tavan
  • Karolam Asma Tavan
  • Alüminyum Asma Tavan
  • Akustik Asma Tavan
  • Metal Asma Tavan

Kağıthane Bölme Duvar Ustası

Bir alanı, alçı panelleri belli bir sistematikte kullanarak birden fazla alana bölen yapı elemanlarına bölme duvar denir. Evlerde giyinme odaları, oyun odaları, okuma odaları, çamaşır odaları, çalışma odaları; iş yerlerinde farklı çalışma alanları yaratmaya yönelik yapılan dekorasyon işlemleri olan bölme duvarlar,  farklı boya ve duvar kağıdı uygulamalarıyla birleştiğinde ortama mükemmel bir hava katmaktadır.  Bölme duvarlar, Kağıthane bölme duvar ustası olan firmamız tarafından ince işçilik ve titizlikle  uygulanmaktadır.

Kağıthane Niş

Niş, duvarların içine sığdırılan, duvarların kazılmasıyla elde edilen  farklı ve modern  dekorasyon işlemlerine verilen addır. Duvarlar oyulduğu için, gömme hissi yaratan nişler, duvara obje koymak ya da sevdiklerinizin resimleriyle duvarlarınızı süslemek istediğinizde tercih edeceğiniz uygulamalardır.  Nişler, aynı zamanda alçıpanla tv ünitesi  ya da gömme dolap olarak da yapılabilmektedir. Modern evlerin vazgeçilmezi olan nişler, Kağıthane  niş ustaları tarafından hatasız olarak gerçekleştirilmektedir. Nişlerin duvarla bütünlük gösterebilmesi için doğru ellerden çıkması çok önemlidir. Kağıthane niş ustası olan firmamız tarafından profesyonelce gerçekleştirilen niş uygulamaları, bu anlamda duvarla tam bir bütünlük arz etmektedir.

Kağıthane kartonpiyer ustası

Antik çağlardan beri uygulanan kartonpiyerler, tavandan duvara pek çok alanda kullanılabilen  alçı uygulamalarıdır. Kartonpiyer,  özellikle tavan uygulamalarına verilen isim olup  İnce alçıyla yapılan dekoratif amaçlı işlemlerdir. Tavan boyası ve ışıklandırma teknikleriyle birleştirerek ortamı büyülü bir hale getirebilmeye yarayan kartonpiyerler,  kötü görüntüleri ve elektrik tesisatını gizlemede yardımcı olurlar. Eğer siz de Kağıthane kartonpiyer ustası  arayışındaysanız bizimle görüşmeden ve modellerimizi görmeden karar vermeyin.

Kağıthane alçıpan ustası arayışında olanlar, Kağıthane alçıpan ustasının yevmiyesini de merak ederler. Bu konuda net bir rakam vermek oldukça zor olsa da Kağıthane alçıpan ustası olan firmamızla iletişime geçtiğinizde en uygun fiyatlı alçıpan ustasına ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız ortamlara yeni bir nefes vermek, ortamınızı yenilemek ve yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız Kağıthane alçıpan ustası olan firmamızı aramanız yeterli.