Kadıköy Alçıpan Ustası

Kadıköy alçıpan ustası,  alçı panelleri kullanarak dekorasyonda sanat yapan kişilere verilen addır. Özellikle son yıllarda dekorasyonun en önemli paydaşı olan alçıpanlar, Kadıköy alçıpan ustası olan firmamız tarafından en iyi şekilde uygulanmaktadır. Kadıköy alçıpan ustası, bölme duvar,  asma tavan, seperatör, korkuluk, niş, yarı açık tavan ve pek çok dekorasyon işlemini gerçekleştirmektedir.

Kadıköy Alçıpan Ustası

Kadıköy ve çevresinde alçı dekorasyon işlemlerini gerçekleştiren kişilere Kadıköy alçıpan ustası denir.  Kadıköy alçıpan ustaları özellikle son günlerde çok rağbet gören bir meslektir. Çünkü alçıpanlar dekorasyon işlemlerinde en çok tercih edilen malzemedir. Bunun sebeplerini şöyle sıralayabiliriz.

 • PH değeri insan vücuduyla aynı değer sahip olan alçıpanların bakteri üretmemesi
 • Hızlı ve kolay montaj imkanı sunduklarından işçilikten ve zamandan tasarruf sağlaması
 •  Deprem anında patlama ve yıkılmaya karşı dayanıklı olmaları.
 • Ses ve ısı yalıtımı sağlamaları
 • Demonte olduğu için sökülebilir ve tekrardan monte edilebilir olması.

Kadıköy Asma Tavan Ustası

Asma tavanlar, tavanlardaki kötü görüntüyü gizlemek ve aydınlatma işlemleri için tavanlara alçıpanla yapılan uygulamalardır. Asma tavanlar aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı da sağlamaları açısından çok tercih edilirler. Kadıköy asma tavan ustası olan firmamızda en başarılı asma tavan uygulamaları başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Bölme Duvar Ustası

 Kadıköy bölme duvar ustaları, bir alanı en az 2 alana bölebilen, o alanlarda farklı ortamlar yaratabilen kişilerdir. Özellikle çalışma alanlarında rahatlık ve özgürlük işlevi gören bölme duvarlar, evlerde de çalışma, okuma, giyinme, oyun gibi alanlar yaratabilmektedir. Kadıköy bölme duvar ustası olarak en fazla yaptığımız uygulamalardan biri de bölme duvarlardır. Özellikle Kadıköy kafelerinin çoğunda yaptığımız bölme duvar uygulamaları farklı renk çalışmalarıyla mekanlara farklı bir hava katabilmektedir. Kadıköy bölme duvar ustası olan firmamız, sizin de tüm bölme duvar işlemlerinizde her zaman yanınızdadır.

Alçıpan Bölme duvar nasıl yapılır?

 • Zemine gelecek iskelet parçanın ölçüsü alınıp ölçüye göre iskelet kesilir.
 •  Zemin iskeleti sabitlenip matkap yardımıyla delikler açılır.
 • Zemin delindikten sonra dübeller takılır ve bu parça sabitlenir.
 • Alçıpan duvar panelin yaslanacağı alana iskelet takılıp Su terazisi yardımıyla tabandan tavana ölçü alınır
 • İskelet kesilip iskelet üzerinden matkapla vida yerleri açılıp zeminde dübellerin geleceği yerler işaretlenir.
 • Duvar delinir ve bölme duvar uygulaması tamamlanır.

Kadıköy Niş

Kadıköy niş ustası, duvarlarınızda çalışıp sizlere harika raflar, şömineler, tv üniteleri ve pek çok gömme segileme alanı yaratan kişilerdir. Nişler özellikle yer anlamında daha küçük mekanlarda çok iyi çözümler sunmaktadır. Hem bu açıdan hem de görsel açıdan mükemmel dekorasyon şıklığı yaratan nişler, Kadıköy niş ustalarımız tarafından ince işçilikle yapılmaktadır. Bizimle iletişime geçip çalıştığımız niş örneklerini görebilirsiniz.

Kadıköy kartonpiyer ustası

Kadıköy kartonpiyer, tarihin çok eski çağlarından beri uygulanan kartonpiyerleri en kaliteli şekilde ve profesyonelce uygulayan ustalara verilen addır. Tavanları, duvar kenarlarını, şömine etrafını ve daha pek çok yeri görsel açıdan zenginleştiren kartonpiyerler, doğru uygulandığında muhteşem bir dekorasyon unsuru haline gelirler. Kötü görüntüleri yok edip bazen de perdeleri gizleyen  kartonpiyerler, Kadıköy kartonpiyer ustası olan  firmamız tarafından titiz  bir işçilikle uygulanmaktadır.

Vakit geçirdiğimiz yerleri süslemek, güzelleştirmek yaşama verdiğimiz değeri artırmaktadır. Bu yüzden de dekorasyon uygulamalarının her geçen gün artmaktadır. İşte evlerinizi güzelleştirmek ve sizi mutlu etmek amacıyla yola çıkan Kadıköy alçıpan ustası olarak çalışan firmamız, size binlerce örnek uygulamamızı göstermek için buradayız. En uygun fiyatlı Kadıköy alçıpan ustası için bizi arayın.