Fatih Alçıpan Ustası

Fatih alçıpan ustası,  Fatih ve çevresinde alçı işlemlerinde performans gösteren kişilerdir.  Fatih alçıpan ustası dekorasyon işlemlerini en başarılı şekilde halleden ve işlevsellik açısından da mükemmeli yakalayan ve bu sayede yaşanılan ortamları güzelleştiren kişilerdir.  Fatih alçıpan ustaları alçıpanla, korkuluk, niş, asma tavan, aydınlatma gizleme, bölme duvar, pano, kartonpiyer gibi uygulamalar yapan ve bunun dışında da sizin her türlü isteğinize cevap veren kişilerdir.

Fatih  Alçıpan Ustası

Fatih alçıpan ustası alçıpanla dekorasyona imzasını atan kişilere denir. Sıradan bir evi bambaşka hale dönüştüren Fatih alçıpan ustaları, evin, iş yerlerinin , toplu yaşama alanlarının her alanında uygulama yapabilmektedirler. Alçıpan dekorlar, evlerden turun toplu yaşam alanlarına kadar her yerin ihtiyacı durumundadır. Kütüphaneleri alışveriş merkezleri, camiler, evler, ofisler, kafeler Fatih alçıpan ustasının uygulama alanlarıdır.

 Fatih Alçıpan ustaları neler yapar?

 • Tasarım yapıp çelik profilleri  ve alçı bloklarını yerleştirmek
 •  Döşemede ısı ve ses yalıtımı yapmak
 • Klima kanalları ve kalorifer tesisat boruları gibi kötü görüntüleri  gizlemek
 • Kot farklarını azaltıp ısınmayı kolaylaştırmak.
 •  Yaşam alanlarını konforlu hale getirmek.
 • Aydınlatma ile farklı ambiyanslar yaratmak.
 • Enerji tasarrufu sağlamak.

Fatih Asma Tavan Ustası

Asma tavanlar, tavanları görsel açıdan güzelleştirip ısı ve ses yalıtımı sağlanması amacıyla yapılan alçı uygulamalarıdır. Gergi tavan gibi farklı uygulamalar ile birleştiğinde tavanları daha ferah ve şık hale getiren asma tavanlar, ışıklandırma uygulamaları ile zenginleştirildiğinde çok farklı alanlar yaratabilmektedir. Fatih asma tavan ustası olan firmamızla iletişime geçtiğinizde  asma tavan uygulama örneklerimizi görebilir ve müşteri memnuniyetimize yerinde tanık olabilirsiniz.

Gergi tavan nedir?

Alçıpan havuzlarının içine  eklenen profiller ve PVC membran (gergi tavan kumaşı esnek kaplama) malzemesi ile  yapılan ışıklandırma sistemidir. Görsel bir zevk vermesinin yanı sıra enerji tasarrufu sağlaması açısından da tercih edilen germe tavanlar, ışıklı tavan olarak da bilinir.  Tavanınızda görmek istediğinizi seçip Fatih asma tavan ustalarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Fatih   Bölme Duvar Ustası

Alçıpan bölme duvar, bir odadan pek çok alan yaratabilen, işlevsellik ve modern görünüm için tercih edilen bir alçıpan uygulamalarına verilen isimdir. Özellikle ofisler ve kafelerde mükemmel sonuçlar elde edilen alçıpan bölme duvarlar sayesinde evlerde de giyinme odaları, çalışma odaları, okuma alanları, çamaşır odaları gibi bölmeler oluşturabilirsiniz. Fatih bölme duvar ustası olan firmamızda tüm bölme duvar işlemleri en profesyonel şekilde uygulanmakta olup dilerseniz farklı duvar kağıdı ve boya uygulamalarıyla ile bölme duvarlarınızı zenginleştirebilmekteyiz.

Alçıpan Bölme duvar nasıl yapılır?

 • Zemine gelecek iskelet parçanın ölçüsü alınıp ölçüye göre iskelet kesilir
 •  Zemin iskeleti duvar yapılacak alanda sabitlenip matkapla üzerinde  delikler açılır.
 • Zemin delindikten sonra dübeller takılıp zemin iskeleti üzerine oturtularak bu parça sabitlenir.
 • Alçıpan duvar panelin yaslanacağı alana iskelet takılıp su terazisi yardımıyla tabandan tavana ölçü alınır
 • İskelet bu ölçüye göre kesilip üzerinde matkapla vida yerleri açılıp zeminde dübellerin geleceği yerler işaretlenir.
 • Duvar delinip alçıpan uygulaması tamamlanır.

Fatih Niş

Duvarların oyularak yeni alanlara dönüşmesi anlamına gelen niş uygulaması, son zamanlarda ev ve ofislerdeki popüler dekorasyon  uygulamalarıdır. Nişler sayesinde kitaplıklar oluşturabilir, çocuklarınız ve sevdiklerinizin resimlerini sergileyebilir hatta televizyonunuzu odada duvar içine yerleştirerek  yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Eğer bir niş ihtiyacınız varsa Fatih niş ustası olan firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Fatih kartonpiyer ustası

Fatih kartonpiyer ustası, duvarla tavanın birleştiği noktada süslemeler yapan ve bu sayede tavandaki kötü görüntüyü yok eden kişilerdir. Kartonpiyerler, mimarlık tarihi kadar eski uygulamalardır ve şuan neredeyse kartonpiyersiz mekan yok gibidir. Eğer siz de Fatih kartonpiyer ustası arayışındaysanız yüzlerce modelimizi görmeden karar vermeyin.

Fatih alçıpan ustasının yevmiyesi ne kadardır? En çok sorulan sorulardandır. Bu konuda en kesin bilgiye ulaşmak ve alçıpan uygulamalarımızı görmek için Fatih alçıpan ustası olan firmamızla iletişime geçin.