Esenler Alçıpan Ustası

 Esenler alçıpan ustası, alçıpan bloklarıyla evleri ve mekanları güzelleştiren, kusurları kapatan kişilere verilen addır. Esenler ve civarında tecrübeli alçıpancı arayanların tercihi olan firmamız, alçıpanla yapılacak tüm işlemlerin yanı sıra farklı dekorasyon beklentilerinizde de yanınızda olan bir firmadır. Dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde istediğiniz uygulamayı yapan firmamız trendleri de takip eden bir Esenler alçıpan ustası firmasıdır.

Esenler Alçıpan Ustası

Esenler alçıpan ustası arayanlar, belli başlı niteliklere dikkat etmelidirler. Lafa değil icraata bak sözü bu noktada çok önemlidir. Çünkü alçıpan uygulamaları titizlik ister, tecrübe ister ve en önemlisi deneyim ister. Bu açıdan  Esenler alçıpancılar, öyle rastgele değil detaylı bir inceleme sonucu tercih edilmelidir. Alçıpan ustası öncelikle alçıpanları tanımalı, nerede hangi tür kullanılmalı bunu bilmelidir. Alçıpanların pek çok çeşidi vardır. Bunlar;

  • Akustik karo alçıpan
  • Herform alçıpan
  • Suya ve yangına dayanıklı alçıpan
  • Flex alçıpan
  • Yeşil alçıpan

Yeşil alçıpan nedir?

Normal alçıya göre neme daha dayanıklı olan, fungisidal ve hidrofobik katkı maddelerine sahip olan yeşil renkteki alçıpan çeşididir. Genellikle banyo duvarları,  bodrum duvarları, tuvalet duvarları, mutfak ve çamaşır odalarında kullanılırlar. Direkt suya temas etmediği müddetçe çok uzun ömürlüdürler. Esenler alçıpan ustası olan firmamızda yeşil alçıpan uygulaması da başarıyla gerçekleştirilmektedir.

 Esenler Asma Tavan Ustası

Asma tavanlar, tavanlara yapılan alçı uygulamalarıdır. Tavanları görsel açıdan güzelleştirip ısı ve ses yalıtımı sağlanması amacıyla yapılırlar. Gergi tavan gibi farklı uygulamalar ile birleştiğinde tavanları daha ferah ve şık hale getiren asma tavanlar, ışıklandırma uygulamaları ile zenginleştirildiğinde çok farklı atmosferler yaratabilmektedir. Esenler asma tavan ustası olan firmamızla iletişime geçtiğinizde  yüzlerce model asma tavan uygulama örneklerimizi görebilir, seçim yaparken bu açıdan daha içiniz rahat davranabilirsiniz.

Gergi tavan nedir?

Alçıpan havuzlarının içine gergi tavan profillerinin eklenmesiyle oluşan bir nevi ışıklandırma sistemidir. Görsel bir zevk vermesinin yanı sıra enerji tasarrufu sağlaması açısından da tercih edilmektedir. Germe tavan, ışıklı tavan olarak da bilinen gergi tavanlarda binlerce model mevcuttur. Size, tavanınızda ne görmek istediğinizi seçmek kalıyor.

Esenler Bölme Duvar Ustası

Esenler bölme duvar ustası, odaları ve alanları profillerle ve alçıyla bölerek yeni alanlar yaratan kişilerdir. Özellikle ofis ve iş yerlerinde sıkça rastladığınız bölme duvarlar, hem kişisel mahremiyeti korumak hem de alanların işlevselliğini artırmak amacıyla yapılırlar. Ofiste farklı çalışma alanları yaratmak, mağazalarda soyunma kabinleri ve farklı reyonlar oluşturmak, evlerde çalışma, okuma ve giyinme odaları dizayn etmek gibi pek çok amaçla kullanılan bölme duvarlar, Esenler bölme duvar ustası olan firmamız tarafından en başarılı şekilde uygulanmaktadır. 

Esenler Niş

 Esenler Niş duvarların oyulup profiller yerleştirilmesi ve üzerinin alçıyla kapatılması ile yapılan duvar dekorasyonlarıdır. Duvarlarda sergi alanları yaratmak için tercih edilen nişler özellikle dar alanlarda harika bir dekorasyon ögesi olmaktadır. Kitaplık, fotoğraf veya obje rafı, şömine üstü aksesuarı veya vitrin amacıyla kullanılan nişler, titizlik gerektiren uygulamalardır. Esenler niş firmamızda mükemmel derecede başarılı niş modellerimizi görebilirsiniz.

Esenler kartonpiyer

Tarihi mimarlık tarihi kadar eski olan kartonpiyerler, her ortamda rastlayabileceğimiz tavan-duvar birleşimi dekorasyonudur. Ortamdaki kötü görüntüleri gizlemek ve bir nevi korniş amacıyla yapılan kartonpiyerler, en uygun fiyatlı alçıpan dekorasyonudur diyebiliriz.

Esenler alçıpan ustasının yevmiyesi ne kadardır?

Esenler alçıpan ustası yevmiyeleri, uygulanacak şeyin niteliği ve uygulama alanına göre değişmektedir. En doğru bilgi için uygun fiyatlı alçıpancı olan firmamızla iletişime geçmeniz olacaktır. Bir kahvemizi için ve Esenler alçıpan ustası arayışınıza son noktayı koyun.