Çekmeköy Alçıpan Ustası

Çekmeköy alçıpan ustası, alçı panellerle dekorasyon işlemlerinde mucizeler yaratan kişilerdir. Kapalı açık tüm mekanlarda müşterilerinin tercihlerine göre farklı ambiyanslar yaratan Çekmeköy alçıpan ustaları, alçıpan dışında da farklı ihtiyaçlarınıza cevap olabilmektedir.

İstanbul Çekmeköy’de en iyi alçıpan ustası kimdir? Sorusuna verilecek en doğru cevap alçıpanları işlemeyi iyi bilen, işini titizlikle yapan ve iletişime açık olan ustalardır diyebiliriz. Nerede hangi uygulama yapılır ya da hangi uygulama yapılması sağlıklı olmaz konusunda deneyimiyle hareket eden, matematik bilgisiyle doğru hesap yapmayı bilen Çekmeköy alçıpan ustaları, aynı zamanda titiz işçilikle çalışmayı bilen kişilerdir. Alçıpan uygulamaları küçük bir hatada bile kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden alçıpan ustaları deneyimli olmalıdır. Aynı zamanda da model anlamında zengin bir kataloğa sahip olmalıdır.

Çekmeköy Asma Tavan Ustası

Asma tavan, estetik amaçlar ve  ses yalıtımı gibi işlevsel amaçlarla yapılan alçıpan uygulamalarıdır. Hastane , alışveriş merkezleri, devlet daireleri, havaalanı, terminal binaları, metro istasyonları ve ofis ve iş Merkezlerinde görebileceğimiz asma tavan uygulamaları, alana göre farklı malzeme kullanılarak yapılabilmektedir.

Asma Tavan Yapılırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  • Ana taşıyıcılar, L köşebent profile monte edilmemeli ve profillerin birbirleri ile birleştiği noktalarda açık derz bulunmamalıdır.
  • Askı çubuklar, betonarme tavana çelik dübel ile uygulanmalıdır.
  • Askı çubukları çok sıkı bağlanmalıdır.
  • Ana taşıyıcılar ile ara taşıyıcılar arasındaki açı dik açı  olmalıdır. 

Çekmeköy Bölme Duvar Ustası

Çekmeköy bölme duvar ustası, alanların içinde farklı alanlar yaratan kişilerdir. Bazen binalar doğal halleriyle amaçlarına uygun olmayabilmektedir. Bu alanlardan yeni alanlar yaratmanın en ekonomik yolu, bölme duvarlardır. Diyelim ki bir iş yeri tuttunuz. Koskoca bir alan var ve bu alanı masaları dağıtmakla doğru bir strateji yürütmüş olmazsınız. İnsanlara özel alanlar tanımak onların çalışma performanslarını da etkileyecektir. Bu noktada imdadınıza bölme duvar uygulamaları yetişecektir. Bölme duvarlar ile hem çalışanlara alan yaratmış olacaksınız hem de ofisinizin  havasını değiştirebileceksiniz.

Çekmeköy bölme duvar ustası, sadece iş yerlerinde değil, tüm yaşam alanlarında farklı ve işlevsel alanlar yaratmaktadır. 

Çekmeköy Niş

Duvarları oyarak dekoratif uygular yapma işlemine niş denmektedir. Nişler, obje, resim, kitap koymak için kullanılacağı gibi televizyon buzdolabı gibi büyük eşyaları gömme için de kullanılabilmektedir. Çekmeköy niş ustası olan firmamız, en güzel niş modellerini istediğiniz alana uygulayabilmekte ve tüm bu işlemleri sıfır hatayla gerçekleştirmektedir.

 Çekmeköy kartonpiyer

Kartonpiyerin malzemesi, alçı, iplik lifleri ve sudur. Tüm bu malzemeler karıştırılıp kaplara dökülür ve duvar ile tavanın birleştiği noktaya uygulanır. Bu sayede tavanlar daha güzel ve şık görünecektir. Sıkıştırılmış kağıt anlamına gelen kartonpiyerler, 500 yıllık geçmişe sahiptir. Yani en eski dekorasyon uygulamalarıdır da diyebiliriz. Günümüzde de hemen her ortamda rastlayabildiğimiz kartonpiyerler, uygulandıktan sonra bir gün bekletilmesi gerekir. Çekmeköy kartonpiyer ustası olan firmamız, en uygun fiyatlı kartonpiyer çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Çekmeköy alçıpan ustasının yevmiyesi ne kadardır?

Çekmeköy alçıpan ustası arayışında olanların en merak ettiği konulardan biri de Çekmeköy alçıpan ustası günlük yevmiyeleridir. Bu anlamda net bir cevap vermek zordur. Uygulanacak alanın ölçüsü ve yapısı, uygulamanın ne olacağı, ekstra beklentiler, Çekmeköy alçıpan ustası fiyatlarını etkilemektedir.