Beykoz Alçıpan Ustası

Beykoz  alçıpan ustası, açıpan adı verilen kartonlu alçı plakalar ile çeşitli işlemler gerçekleştiren ustalara verilen addır. Bu işlemler çoğu zaman dekoratif amaçlıyken bazen de tamamen işlevsellik ön planda tutularak yapılmaktadır. Özellikle son dönemde tüm mekanlarda görebildiğimiz bu uygulamalar mekanlara ferah ve şık bir görüntü vermektedir. Beykoz alçıpan ustası tüm bu işlemleri titizlikle uygulayan kişidir.

Beykoz Alçıpan Ustası

Ana bileşeni mineral  olan alçılarla görsel, işlevsel  ve dekoratif işlemler yapan Beykoz alçıpan ustası, alçı dekorasyoncusu olarak da bilinmektedir. Standart boyutlu alçıpan parçalarını uygulama alanlarına uyacak şekilde hassas bir şekilde ölçüp kesen, yapıştıran ya da vidalayan alçıpan ustaları, matematik yeteneği, el becerisi, iyi görme ve denge yeteneklerine sahip kişiler arasından çıkmaktadır. Genellikle usta-çırak ilişkisiyle yetişen alçıpan ustaları için eğitim veren kurs ve kurumlar da vardır. Beykoz alçıpan ustası olan firmamızdaki tüm alçıpan montajcıları, eğitimli, deneyimli, yetenekli ve profesyonel niteliktedirler.

Beykoz alçıpan ustasının yaptığı işler

 • Alçıpan Bölme Duvar
 • Alçıpan Asma Tavan
 • Led Tavan
 • Işık Bandı
 • Nişli Duvar-Tv Ünitesi
 • Duvar Çıtası
 • Mantolama
 • Sütun ve Kemer

Beykoz Asma Tavan Ustası

Beykoz asma tavan ustası, ev ve diğer yaşam alanların tavanlarındaki kötü görüntüyü önlemek, ısı ve ses yalıtımı sağlamak için  ve dekoratif amaçlı  uygulama yapan kişilerdir. Asma tavanların kabloların ve tesisatın dağınık görüntüsünü önlemesi, onu dekorasyon malzemesi yaparken alçı ile de ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Beykoz asma tavan ustası olan firmamızda yapılan tüm asma tavan işlemleri ince işçilik içerir. Aynı zamanda da kullanılan malzeme kalitesiyle üst düzey bir özellik gösterir ve ısı ve ses yalıtımında yüzde yüz performansa sahiptir.

Beykoz Bölme Duvar Ustası

Beykoz bölme duvar ustası, estetik ve fonksiyonel alanlar yaratmak için alçıpanla uygulama yapan kişilere verilen addır. Çalışma alanları ve kullanım alanlarının işlevselliğini artıran  bölme duvarlar, mevsimsel değişikliklere göre hareket eden bir mekanizmayla da zenginleştirilebilmektedir. Farklı renk ve duvar kağıtlarıyla çeşitlenebilen bölme duvarlar evlerde fonksiyonel alanlar yaratırken ofislerde de kaliteli çalışma alanları oluşturmaktadır. Ses ve ısı kaybını sıfıra indirmeleri, bölme duvarların işlevselliğiniz artıran özelliklerdir. Beykoz bölme duvar ustası olan firmamızdaki tüm uygulamalar en profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beykoz Niş

Duvarların içine gömülü, raf ve tv ünitesi uygulamalarına niş adı verilmektedir. Özellikle ev dekorasyonunda iç mimarların en fazla rağbet gösterdiği uygulamalar olan nişler salondan tutun da banyo hatta tuvaletlere bile uygulanabilmektedir. Raf kullanımındaki yer kullanımını düşündüğümüzde nişler dekorasyonda yer tasarrufu sağlayan uygulamalardır. Beykoz niş uygulaması yapan firmamızda en mükemmel işçilikle nişler yapılmaktadır.

Beykoz kartonpiyer

Kartonpiyerler günümüzde yapılan kazılarda bile görülecek kadar eski uygulamalardır. Özellikle tavan ve duvarlarda görsel açıdan çok sanatsal bir izlenim vermektedir. Genellikle  duvar ile tavanın birleşim yerinde ve tavanın göbeğinde yapılan kartonpiyerler, uygun fiyatlı dekorasyon imkanı sundukları için hemen hemen her mekanda rastladığımız uygulamalardır. Alçı ya da köpükten yapılabilecek kartonpiyerlerin özellikleri şunlardır:

 • Isı ve ses yalıtımı açısından başarılı bir uygulamadır.
 • Su geçirmezdir.
 • Hafif ve  kolay taşınabilir bir yapısı vardır.
 • Düşük bütçelere de uygulanabilmektedir
 •  Kartonpiyerler çok uzun ömürlüdür.
 • Montajı kolaydır.
 • Boyanabilir.
 • Çok fazla kartonpiyer modeli vardır.

Beykoz Alçıpan Ustası Fiyatları

Beykoz alçıpan ustası fiyatı ne kadar sorusu çoğu kişinin merak ettiği bir sorudur. Bir işe girişmeden onun bedelini öğrenmek doğru da bir yaklaşımdır. Şunu söyleyebiliriz ki kartonpiyer uygun fiyatlı uygulamalardır. Firmamızda her bütçeye uygun kartonpiyer uygulaması yapılabilmektedir.