Bakırköy Alçıpan Ustası

Bakırköy alçıpan ustası, her iki yanı  kağıt kaplı, orta kısmı preslenerek sıkıştırılmış alçıdan oluşan, alçıpan ile dekorasyon uygulaması yapan kişilerdir. Bakırköy alçıpan ustasının yaptığı işler arasında alçıpan kemerler, alçıpan raflar, alçıpan nişler, alçıpan dekoratif bölmeler, alçıpan  pencere ve kapı eğimleri, alçıpan dolap, alçıpan kahve masası, alçıpan yatak başı, alçıpan şömine, alçıpan korniş, alçıpan mutfak üniteleri, alçıpan banyo üniteleri, alçıpan kutular, alçıpan bölme duvar, alçıpan asma tavan gibi pek çok uygulama vardır.

Bakırköy Alçıpan Ustası

Bakırköy alçıpan ustası alçıpanla dekorasyona imzasını atan kişilere verilen addır. Sıradan bir evi sıradışı hale getirebilen Bakırköy alçıpan ustaları, evin, iş yerlerinin , toplu yaşama alanlarının her alanında uygulama yapabilmektedirler. Eskiden lüks olarak görülen alçıpan dekorlar artık her yerin ihtiyacı durumundadır. Kütüphaneleri alışveriş merkezleri, camiler, evler, ofisler, kafeler Bakırköy alçıpan ustasının uygulama alanlarıdır.

Alçıpanın neden bu kadar çok tercih edildiği sorusu şöyle cevaplanabilir:

-Sadece alçı ve kartondan oluştuğu için güvenlidir

-Malzemenin yapısı insan sağlığı için uygundur

-Alçıpanların işlenmesi kolaydır

-Alçıpanlar demonte olduğu için istenildiğinde rahatlıkla sökülebilir

Çok yönlü uygulamalar için en iyi malzeme alçıpandır

Bakırköy Asma Tavan Ustası

Asma tavan, farklı malzemelerle tavanı süsleme işlemine verilen isimdir. İç dekoratif malzemelerin niteliğine göre farklı isimler alan asma tavanlar, tek katlı ve çift katlı olarak yapılabilmektedirler. Alçıpan çeşitlerinden bazıları şunlardır:

Ahşap tavanlara yapılan alçıpanlar: Bu alçıpan uygulamalarının en fazla dikkat gerektiren çeşididir. Bu yüzden mutlaka profesyoneller tarafından  yapılması gereken bir iştir. Özel yapıştırıcıların kullanılması, uygun malzemelerin seçilmesi ve duvara uyum sağlayacak görünümün olması, ahşap tavanlar için önemli kriterlerdir. Bakırköy asma tavan ustaları, ahşap tavana uygulama yaparken önce baz temelli bir etüt yaparlar. Bu sayede kablo galerileri, bırakılacak ışıklandırma boşlukları, ne kadar malzeme gideceği gibi konularda tedbirli olurlar.

Kutu asma tavanlar: Bu adı,  tavan yapımında kullanılan profilin şeklinden almaktadır. Bu kutu sayesinde saklanması gereken her şey kutunun iç kısmına yerleştirilir ve görüntü açısından mükemmel bir sonuç oluşur. Bakırköy asma tavan ustası olan firmamız, kutu asma tavanları en profesyonel şekilde uygulamaktadır.

Yuvarlak asma tavanlar: Oval şekilde yerleştirilmiş bir tavan olduğu için bu ismi alan yuvarlak asma tavanlar, sanatsal bir görüntüye sahip olan alçı tavanlardır. Aydınlatmayla birlikte kullanıldığında muhteşem bir dekor sergilemektedir. Bakırköy asma tavan ustası olan  firmamız, bu işlemi en göz alıcı şekilde uygulamaktadır.

Bakırköy  Bölme Duvar Ustası

Bölme duvarlarla, ofis yapmak, giyim odası yapmak, oyun odası ve daha pek çok yeni alan açmak hem daha şık hem de daha uygun fiyatlı uygulamalardır. Bu açıdan son dönemde yaygın olarak kullanılan bölme duvarlar, hem yeni alan açma hem de ısı yalıtımı konusunda mükemmel çözüm üreten uygulamalardır. En iyi bölme duvar uygulamaları için, Bakırköy bölme duvar ustası olan firmamızla iletişime geçip uygulama örneklerini hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Bakırköy Niş

Nişler, hemen her yerde duvarları açarak uygulanan sergileme ve gömme alanlarına verilen addır. Son zamanlarda çok sık rastladığımız nişler evlere faklı ve tarz bir hava katmaktadır. Banyodan tuvalete, salondan yatak odasına kadar evin her noktasında uygulanabilen nişler, iş yerleri, kafeler ve diğer alanlarda da uygulanmaktadır. Bakırköy niş firması olarak biz tüm niş ihtiyaçlarınız için mükemmel uygulama örnekleri sunmaktayız.

Bakırköy kartonpiyer

Kartonpiyerler, tavan süslemeleri olarak tüm yaşam alanlarında karşılaştığımız alçı uygulamalarıdır. Tavanı sanatsal bir üslupla süsleyen Bakırköy kartonpiyer ustaları, titiz bir işçilikle yaşam alanlarımıza dokunmakta ve harika sonuçlar ortaya çıkartmaktadır.