Bahçelievler  Alçıpan Ustası

 Bahçelievler alçıpan ustası, esnek ve sağlıklı yapısıyla kullanım kolaylığı sağlayan alçıpanlar ile yapılabilecek her türlü dekorasyon işlemini gerçekleştiren kişidir.  Bahçelievler alçıpan ustaları, bölme duvar, kuru sıva, kuru yer döşemesi, asma tavan gibi pek çok uygulamayı gerçekleştirirken titizlikle hareket etmek zorundadırlar. Çünkü bu anlamda yapılacak en ufak bir hata, hem görsel açıdan hem de işlevsel açıdan sorun çıkartacaktır.

Bahçelievler  alçıpan ustası

Bahçelievler alçıpan ustası, alçıpanları bir lego gibi hareket ettiren ve alçıpanlarla harikalar yaratan kişilerdir.  Tavandan tabana pek çok uygulamaya izin veren alçıpanlar ev sahipleri ve iç mimarların en çok tercih ettiği malzemedir. Peki, bu tarz uygulamalarda  alçıpanların tercih edilme sebepleri nelerdir?

  •  Alçıpanların PH değeri insan vücuduyla aynı değer sahiptir. Bu sebeple de alçıpanlar,  bakteri üretmez.
  • Hızlı ve kolay montaj imkanı sunan alçıpanlar, işçilikten ve zamandan tasarruf imkanı tanır.
  • Esnek yapıları hem uygulama kolaylığı sağlar hem de onu,  deprem anında patlama ve yıkılmaya karşı dayanıklı hale getirir.
  • Gözenekli yapısı,  ses ve ısı iletimini düşürmesini sağlar.
  • Demonte yapısı, onu istenildiğinde sökülebilir ve tekrardan monte edilebilir hale getirir.

Bahçelievler asma tavan ustası

Asma tavan, binaların tavanlarını daha estetik hale getiren çalışmalardır. Hem dayanıklılığı, hem tavandaki kötü görüntüleri gizlemesi hem de estetik görünümü açısından çok tercih edilen uygulamalardır. Özellikle günümüzde hemen hemen her binada uygulanan asma tavanlar, sunulan bütçeye göre yüzlerce farklı çeşitte uygulanabilmektedir. Bahçelievler asma tavan ustası, kişilerin beklentilerine uygun asma tavan uygulamaları yapan kişidir. Bu da aklımıza şu soruyu getirir. Tek katlı ve çift katlı olarak yapılabilen alçı tavanda dolgu, dirençli kartonlarla birlikte yapıştırılmaktadır. Asma tavan içinde kullanılan metal levhaların dayanıklı olması, Bahçelievler asma tavan ustasının ilk dikkat etmesi gereken noktadır.  Bahçelievler asma tavan uygulamalarında  elektrik ile ilgili çalışmalar birlikte yürütülmektedir.

Bahçelievler  bölme duvar ustası

Bahçelievler  Bölme duvar, yeni nesil evleri ve ofisleri farklı kullanım amaçlarına açık hale getiren alçıpan uygulamalarıdır. Özellikle ofislerde sıkça tercih edilen bölme duvar sayesinde çalışma alanları ayrılıp departmanlar oluşturulabilmektedir. Aynı zamanda da evlerde de çok kullanılan bölme duvarlar sayesinde oyun alanları, giyinme alanları ve soyunma odaları gibi yeni alanlar yaratılabilmektedir.

Bahçelievler niş

Niş, duvarların oyulması suretiyle farklı alanlar yaratılan uygulamalardır. Alan tasarrufu ve şıklığın ön planda olduğu niş uygulamaları, evlere modern bir hava katmaktadır. Bahçelievler niş firması olarak biz, tüm duvarlarda en kullanışlı ve şık niş uygulamalarını yapabilmekteyiz. Aynı zamanda televizyon, kitaplık gibi eşyaları da gömme bir şekilde yerleştirme imkanı da tanıyan nişler, Bahçelievler niş firmamız tarafından en son trendlere uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler kartonpiyer

Bahçelievler kartonpiyer, tarihin çok eski çağlarından beri uygulanan kartonpiyerleri en kaliteli şekilde ve profesyonelce uygulayan firmadır. Tavanları, duvar kenarlarını, şömine etrafını ve daha pek çok yeri güzelleştirmeye yarayan kartonpiyerler, doğru uygulandığında muhteşem bir dekorasyon unsuru haline gelirler. Evleri anlamlandıran ve kötü görüntüleri yok eden kartonpiyerler, Bahçelievler kartonpiyer firmamız tarafından titiz  bir işçilikle uygulanmaktadır.

Günümüz insanı için artık tek başına dört duvar yeterli gelmiyor. Vakit geçirdiğimiz yerleri süslemek, güzelleştirmek dekorasyona verdiğimiz değeri artırıyor. Bu da dekorasyon uygulamalarının her geçen gün artmasını sağlıyor. İşte evlerinizi güzelleştirmek ve sizi mutlu etmek amacıyla yola çıkan Bahçelievler alçıpan ustası temin eden firmamız, size binlerce örnek uygulamamızı göstermek için buradayız. Bizimle görüşmeden alçıpan uygulaması yaptırmayın.